Hliníková okna a hliníkové dveře

Hliníková okna a hliníkové dveře jsou vyráběny z vysoce kvalitního profilu. Hliníková okna a hliníkové dveře mají přerušený tepelný most a díky své pevnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům doporučujeme všude tam, kde jsou otvorové výplně značně namáhány. Jedná se především o vstupní hliníkové dveře do rodinných nebo panelových domů, větších prostorových ploch, nebo zimních zahrad.

Díky komoře plněné izolační polyuretanovou pěnou, dosahují hliníkové výrobky vynikajících tepelných vlastností.

Sklo

Naše výrobky standardně osazujeme izolačními skly s teplým okrajem skla (nerezový distanční rámeček), který výrazně snižuje možnost tvorby kondenzátu. Na přání zákazníka mohou být skla dodána jako bezpečností, protisluneční, ornamentální, nebo zvukově izolační. Mezi jednotlivá izolační skla mohou být vloženy meziskelní příčky různých šířek a barev nebo na skle povrchově nalepené příčky. Mřížky a příčky dokážou velmi ovlivnit výsledný vzhled okna a zároveň celého domu.

Těsnění

Jako těsnění u jednotlivých křídel a rámů používáme těsnící černou gumu EPDM, která je vyráběna v německé gumárně v Saarbrücken.

V našem širokém sortimentu dále nabízíme zimní ventilaci, mikroventilaci, přivětrávací systém, zamykací kličky, dětské pojistky, polohovou brzdu, atd.

© Jan Lazarčík 2024