Plastová okna a dveře

Plastová okna a balkónové dveře jsou zhotoveny z čistého německého profilu s garantovanou bělostí. Veškeré dodávané profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn a tedy i stabilitou rámu a křídla okna.

Naše okna a balkonové dveře jsou vybaveny celoobvodovým německým kováním se zvýšeným stupněm bezpečnosti a čepy pro snadný chod kování. Rámy a křídla pro plastová okna a balkónové dveře jsou vyztužena 1,5 - 2 mm ocelovou pozinkovanou výztuhou, která zaručuje dokonalou statickou pevnost okenních rámů a křídel.

Plastová okna a balkónové dveře jsou osazeny izolačním dvojsklem nebo trojsklem s teplým okrajem skla (teplý distanční rámeček), který výrazně snižuje možnost kondenzace vody a koeficientem prostupu tepla Ug = až 0,7 W/m2K. Na přání lze dodat skla bezpečností, protisluneční, ornamentální, s vyšší tepelnou izolací nebo zvukově izolační, včetně vnitřních ozdobných mřížek nebo nalepovacích příček.

Plastová okna a balkónové dveře nabízíme v různých profilových řadách. Naši odborníci na základě Vašich požadavků rádi navrhnou řešení právě pro Vás.


BARVY

vzor vzor vzor
Horská
borovice
Oregon
Dougles

vzor vzor vzor
Přírodní dub
Zlatý dub
Tmavý dub

vzor vzor
Ořech
Mahagon


© Jan Lazarčík 2022