Zasklívání balkónů a lodžií

* rámový systém GLASA i bezrámový systém ALUVISTA
* minimalizace tepelných ztrát
* zlepšení energetické bilance domu
* zvýšení bezpečnosti
* snížení hlučnosti
* cenová nenáročnost
* snížení prašnosti

BEZRÁMOVÝ SYSTÉM

Zasklívání

Bezrámový systém poskytuje estetický komfort celoprosklené plochy bez dělicích svislých rámů, takže je vítanou možností zejména u rekonstrukcí, kde by příčky mohly rušit celkový architektonický ráz, například u starých budov nebo velkých ploch panelových domů. Čistý transparentní vzhled podporuje i čiré meziskelní těsnění.

Hlavní výhody:

- komplexnost dodávky
- snadné ovládání
- bezúdržbový provoz
- bezpečné a pohodlné mytí z prostoru lodžie či balkónu
- křídla jezdí po kolejnici a ne v drážce a nejsou zavěšena, čímž nevyžadují masivní kotvení
- rychlá a bezpečná montáž bez použití lešení nebo lávky
- účinná překážka proti vloupání systém je standardně uzamykatelný

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla tl. 6 mm a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.

RÁMOVÉ ZASKLÍVÁNÍ

Zasklívání

Systém GLASA je v současné době nejrozšířenějším rámovým systémem pro zasklívání lodžií, ale velmi dobře se uplatňuje i při zasklívání teras, výstavbě altánů a zimních zahrad. Systém je provní volbou pro moderní, ekonomické a ekologické členění vnitřních prostor. S tímto systémem vám přineseme trvalý komfort, materiálové i tepelné úspory při naplnění všech vašich požadavků a bezchybnou funkčnost spolu s dokonalým designem a příznivou cenou.
© Jan Lazarčík 2024